You are here: Home > Orar

Orar ciclul gimnazial pentru anul școlar 2023-2024

Orar sala de sport pentru anul școlar 2023-2024

Programul de acces în curţile și pe terenurile de sport în aer liber, în timpul vacanţelor şcolare şi în zilele de sfârşit de săptămână pe parcursul anului şcolar, în care nu au loc cursuri şcolare, cu excepţia zilelor în care se desfăşoară activităţi precum examene, olimpiade / competiții sportive sau festivităţi, este zilnic, în intervalul orar 10,00 – 21,00 cu restrângerea acestuia în funcţie de anotimp, astfel încât activităţile sportive să se desfăşoare în condiţii de lumină naturală.

PLANIFICAREA ORELOR – CONSILIERE CU PĂRINȚII ÎN ANUL ȘCOLAR 2023-2024

 

Nr. Crt.

Clasa

Profesor diriginte / profesor învățământ primar / învățător

Ziua și ora planificată pentru întâlnirea cu părinții

1.

CP A

HOLIRCA GABRIELA

Luni, 10-11

2.

CP B

DATCU CLAUDIA

Miercuri, 10-11

3.

CP C

SINEA MARIA NICOLETA

Miercuri, 10-11

4.

CP D

PONICI SIMONA

Vineri, 11-12

5.

CP E

ALBU ANDREEA-MARIA

Miercuri,12-13

6.

I A

MUTU FELICIA

Luni, ora 8-9

7.

I B

OLTEAN CRISTINA MARIOARA

Miercuri, 12-13

8.

I C

POSA ANDRA

Marti,11-12

9.

I D

ȘUFANĂ LENUȚA

Luni, 11-12

10.

I E

BUDAC IULIA

Luni 9-10

11.

I F

ILIESCU ADINA - ELENA

Vineri 9-10

12.

II A

ROȘCA ADRIANA

Joi, ora 11-12

13.

II B

PĂTRU BOGDAN

Luni, 8-9

14.

II C

CONȚ SIMONA

Marți 8-9

15.

II D

IANC NICOLETA-DANIELA

Miercuri,10-11

16.

II E

POPA MARILENA

Marți, 10-11

17.

III A

ROMAN DENISA MIHAELA

Joi, 10-11

18.

III B

CANCIU ALEXANDRA

Joi, 10-11

19.

III C

PETREA ANA-MARIA

Miercuri, 11-12

20.

III D

GAVRILĂ RODICA SIMONA

Vineri, 11-12

21.

III E

CÎMPEAN SIMONA

Luni, 10-11

22.

III F

ANCA CARMEN SILVIA

Luni 10-11

23.

IV A

DRAGOMIR LUMINIȚA

Miercuri, 10 -11

24.

IV B

BUTOI LIANA

Marți, 12-13

25.

IV C

PRODEA CRISTINA

Marți 10-11

26.

IV D

COMAN IULIANA

Miercuri, 11-12

27.

V A

ARMENEAN-DRĂGAN  IOAN-CORNEL

Marți 13-14

28.

V B

CIUREA ALINA

Joi, 14-15

29.

V C

CIGHER DANIELA

Marți 13-14

30.

V D

BANEA-ANDRAȘ ISABELLA

Vineri, 16-17

31.

VI A

COSTEIU LAURA

Luni, 10-11

32.

VI B

COMAN TEODORA

Miercuri, 10-11

33.

VI C

CÂNDEA MARGARETA

Luni, 8-9

34.

VII A

BUTA DIANA

Vineri, 10-11

35.

VII B

FLOREA DELIA

Luni, 18-19

36.

VII C

BOCUȚ NICOLETA

Joi, 15-16

37.

VIII A

COCARIU-ARDELEAN LIVIU

Luni, 16-17

38.

VIII B

MIHAI MIHAELA

Marți,14-15

39.

VIII C

MONDA DIANA

Marți 15-16

 

nach oben